O nás

Od roku 2009 sa snažíme v spolupráci s našimi dizajnérmi a technickými odborníkmi prinášať na trh sedačky, ktoré budú maximálne komfortné, kvalitné a svojím dizajnom zvládnu skrášliť interiér aj toho najnáročnejšieho klienta. Nesľubujeme to, čo nevieme splniť

Kvalitné a jedinečné sedačky vznikajú po niekoľkomesačnej práci. Náš dizajnér navrhuje sedačku podľa aktuálnych trendov pod dohľadom technického inžiniera. Kým sedačku ponúkneme pre predaj, nasledujú odborné testy vo výrobe a jej prezentácia na medzinárodných výstavách. Až keď je sedačka pozitívne ohodnotená odborníkmi a verejnosťou je oficiálne zaradená do konečnej ponuky a predaja.  

Dôraz kladieme na výber tých najkvalitnejších surovín, či sa už rozhodnete pre kožu alebo látku. Zastupujeme prémiovú výrobu KLER s tradíciou od roku1973 a nášho dlhoročného partnera IMS, ktorí pre nás vyrábajú sedačky vysokej kvality a  jedinečného dizajnu s cieľom poskytnúť maximálny komfort a pohodlie. Naše sedačky sa vyrábajú z certifikovanej hovädzej kože talianského pôvodu, pevného slovenského dreva a látok, ktoré sú odolné voči znečisteniu a poškodeniu. Nájdete u nás látky v testoch martindale od 45.000 až 250.000 cyklov. Snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi, preto sedačky ponúkame v rôznych konfiguráciách a cenových hladinách. Stačí nás kontaktovať; veríme, že splníme požiadavky aj najnáročnejšieho klienta. Sedačky doručíme z výroby priamo až k Vám vlastnou dopravou zdarma.

Sedačky ponúkame do interiérov domáceho použitia, zariaďujeme tiež miestnosti pre verejnosť, kultúrne pamiatky, liečebné domy a hotely. Neponúkame len sedačky, ponúkame možnosti: najvyššieho komfortu, luxusného dizajnu a pohodlia.

banner