Vzorkovník

Aby ste boli so sedačkou skutočne spokojný, je dôležité si materiál „chytiť“, stotožniť sa s povrchom, či je dostatočne príjemný a splní Vaše požiadavky na pohodlie i dizajn. Pri teflonových látkach si môžete vyskúšať ich odolnosť pri znečistení alebo poliatí vodou. Našou snahou je, aby sa sedačka zakúpená u nás stala správnou investíciou do pohodlia a dizajnu vášho domova, či kancelárskeho zariadenia.

Online vzorkovník

Sedacie súpravy sa vyrábajú len z tých najkvalitnejších materiálov. Hovädzie kože sú používané z európskych chovov a ručne spravované. Kože sú pred zaradením do ponuky testované v certifikovaných laboratóriách. Ponuka kože sa odlišuje svojou hrúbkou, štruktúrou povrchového dezénu a konečným spracovaním. Okrem farbených koží s konečnou úpravou pre jednoduchú údržbu a dlhodobé používanie (Naturelle, Evolution,Prestige) ponúkame aj luxusnú anilínovú, ručne leštenú kožu,nájdete ju pod názvom Prestige +.

Ak sa rozhodnete pre výber látky, odstupňovali sme ich podľa skúšok na odolnosť, druhu tkania a konečnej teflonovej úprave.
Odstupňovali sme ich od kategórie GC1 po GC5. V jednotlivých kategóriach Vám ponúkame vodeodolné látky, látky kategórie Magic Home.

Vzorkovník koží: Sedačky na mieru, Rohové, 3+2+1, ''Účkové'', Kreslá, Taburety

Platný pre modely sedacích súprav: PI, Grand Vario, Impressione, Katalia, Legend, Malachit, Urbano, Zoom, Ergo, Nils, Thor, Salmo,Laviano, Basic, Fashion, Henry,

Koža Naturelle

Patrí do skupiny pravej hovädzej kože, ktorej povrchová úprava je korigovaná na strednú pórovitosť, čo zvýrazňuje jej elegantný konečný dizajn.

Výber kvalitnej suroviny pre výrobu predurčuje výrobku jeho dlhodobú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom (znečistenie, škrabance od domácich miláčikov, atď.)

Starostlivé spracovanie a morenie kože vo farbe s prímesou ochrannej vrstvy uľahčuje konečnú údržbu sedacej súpravy.

Koža je v ponuke v 13 farebných možnostiach.

Hrúbka: 0,9-1,1 mm.

Povrchový dizajn: Madras.

Koža Prestige

Pokiaľ si prajete na sedačke pravú kožu, ktorá bude jemná na dotyk a bude mať vysokú elasticitu, zvoľte si kožu Prestige I. Charakterickou vlastnosťou pre hovädziu kožu sú jemné štipance, alebo škrabance, ktoré zviera utŕžilo ešte počas chovu. Koža Prestige I je charakteristická svojimi jemnými, drobnými pórmi, kde sú tieto prirodzené nedostatky eliminované, vo výrobe je strihaná iba z najkvalitnejších kúskov. Pokiaľ dochádza na určitých častiach sedačky k jemným odchýlkom pórovitosti na určitých častiach je to práve podpis kože Prestige I, kde je na prvý pohľad zrejme, že výrobok je čalúnený v pravej koži. Konečný efekt na sedačke je luxusný dizajn s jemným alebo vyšším leskom. Špeciálna garbiarska úprava zaručuje jej dlhú životnosť.

Hrúbka: 09-1,1 mm.

Povrchový dizajn: Milano.

Prestige M – surovina z hovädzieho dobytka má pôvod v Južnej Amerike. Pokiaľ hľadáte elitu medzi materiálom hovädzej kože, Prestige M je správne rozhodnutie pre vašu sedačku. Koža s minimálnym korigovaným povrchom, ktorý je výnimočný zachovaním si dizajnu, ktorý je najviac prirodzený s vzhľadom hovädzej kože. Vďaka výberu z kvalitnej suroviny a unikátnemu garbiarskeho spracovaniu je konečný výrobok z kože Prestige M vysoko pohodlný a veľmi príjemný pre používanie, povrch je mäkký a lesklý. Výrobky z uvedenej kože si dlhoročne zachovajú pekný neporušený povrch. Čistenie a údržba je veľmi jednoduchá.

Hrúbka 1,2-1,4 mm.

Povrchový dizajn: Modena.

Koža Evolution

Je výnimočná svojim povrchom, ktorý je korigovaný s efektom výraznej širokej pórovitosti. Dôkladný výber kvalitnej suroviny a špeciálny proces konečnej úpravy sú výsledkom pre kvalitný materiál. Pokiaľ si zvolíte pre svoju sedačku kožu Evolution jej údržba aj konzervácia budú jednoduché, zároveň si sedačka zachová dlhodobo tvár nového tovaru. Charakteristickou vlastnosťou pre danú kožu je matný konečný efekt. Možnosť výberu z 13 farieb.

Hrúbka: 1,3-1,5.

Povrchový dizajn: Dollaro.

Koža Prestige+

Skupina kože Prestige+ (K) - je selekcia mäkkej a elastickej kože, garbovaná a farbená naturalnou aniliniovou farbou s cieľom čo najviac prirodzeného vzhľadu hovädzej kože. Koža Prestige + (K) – ušľachtila koža, ktorá je leštená a spracovaná ručne, vďaka čomu jej konečný efekt „nadýchaný“ s dlhoročnou životnosťou. Výsledkom manuálneho spracovania, je  nenapodobiteľný jedinečný efekt každej časti sedačky. Pri koži Prestige K je prirodzenou vlastnosťou jemná odchýlka v odtieni kože.

Hovädzia koža Prestige + (R) je na dotyk jemná a svoj luxusný lesk získava vďaka ručnému lešteniu a voskovaniu. Garbiarský proces, ktorým prechádzajú, je výsledkom pre luxusnú, najviac príjemnú na dotyk hovädziu kožu s dlhoročným užívaním. Vďaka ručnému spracovaniu je táto koža farebne exemplárna a nenadobniteľná. Charakterická nejednotným odtieňom.

Hrúbka: 1,3–1,5 mm

Povrchový dizajn : Kenya (K)

Vzorkovník látok: Sedačky na mieru, Rohové, 3+2+1, ''Účkové'', Kreslá, Taburety

Platný pre modely sedacích súprav: Pi Grand Vario, Impressione, Katalia, Legend, Malachit, Urbano, Zoom, Ergo, Charming, Fiord, Austin, Nils, Poesia, Thor, Nesto, Rima, Epic, Hugo, Salmo, Exit I, Basic, Fashion, Henry, Laviano, Calvaro, George

Vzorkovník koží: Rustikálne sedačky, kreslá, taburety

Platný pre modely sedacích súprav: Adam, Aneta, Boston, Božena, Cezar I, Cezar II, Dalas, Ceverny, Consul, Fryderyk I, Fryderyk II, Gustaw, Kevin, Lord, Oskar, Parys, Roma, Sonia, Alaska III, Boston, Chesterfield, Chicago, Dallas, Eldorado, Eryk, Etna, Finka, Jupiter, Magnat, Magnum, Modern, Regan, Reglainer, Sara, Vegas, Yardek

Vzorkovník látok: Rustikálne sedačky, kreslá, taburety

Platný pre modely sedacích súprav: Adam, Alisja, Aneta, Božena, Cezar I, Ceza II, Ceverny, Consul, Fryderyk I, Fryderyk II, Gustaw, Kevin, Lord, Oskar, Parys, Roma, Sonia, Alaska III, Boston, Chesterfield, Chicago, Dallas, Eldorado, Eryk, Etna, Finka, Jupiter, Magnat, Magnum, Modern, Regan, Reglainer, Sara, Vegas, Yardek

Vzorkovník dreva
Vzorkovník dreva: Sedačky na mieru, Rohové, 3+2+1, ''Účkové'', Kreslá, Taburety

Platný pre modely sedacích súprav: Amethyst, Diva, Grand Vario, Impressione, Katalia, Legend, Malachit, Sonet, Urbano, Zoom, Basic, Cabo, Corse, Fashion, Henry, Home Cinema, Invitation, Kenya, Laviano, Lexus, Morena, Point, Soleto, Bali, Calvaro, Flash, George