O nás

Pohodlie, ktoré si zaslúžite.

Spoločnosť KYKYN s.r.o. , sme založili v roku 2009 s cieľom ponúknuť na slovenskom trhu viacej ako je štandard. Zastupujeme výrobu tej najvyššej kvality, jedinečného dizajnu s cieľom poskytnúť maximálny komfort a pohodlie. Naše sedačky sa vyrábajú s certifikovanej hovädzej kože európskych chovov, pevného slovenského dreva a látke, ktorá prechádza mnohými technickými testami. Snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi, preto sedačky ponúkame v rôznych konfiguráciách a cenových hladinách. Stačí nás kontaktovať, veríme, že splníme požiadavky aj najnáročnejšieho klienta. Sedačky doručíme s výroby priamo k Vám už do 30 dní.

Kvalitné a jedinečné sedačky vznikajú po niekoľkomesačnej práci. Náš dizajnér navrhuje sedačku podľa aktuálnych trendov pod dohľadom technického inžiniera. Kým sedačku ponúkneme pre predaj, nasledujú odborné testy vo výrobe a jej prezentácia na medzinárodnej výstave. Až keď je sedačka pozitívne ohodnotená odborníkmi a verejnosťou je oficiálne zaradená do konečnej ponuky a predaja. Na európskom trhu a výstave v Nitre sme boli priekopníkmi v ponuke relaxačných sedačiek so zabudovaním USB portu, bluetoot reproduktorov, elekt. prívodu pre ukryté napájanie mobilu a notebooku.

Sedačky ponúkame do interiérov domáceho použitia, zariaďujeme tiež miestnosti pre verejnosť, kultúrne pamiatky, liečebné domy a hotely. Neponúkame len sedačky, ponúkame možnosti: najvyššieho komfortu, luxusného dizajnu a pohodlia.

Výstava nábytku v Nitre

2019

2015

2014