KLER - Sonore v látke

Luxusná a prepracovaná sedacia súprava. Jej doménou je maximálne pohodlie. Vďaka rozsiahlemu vybaveniu je skutočným centrom pre relax. V ponuke v pravej koži a látke. Sedačku Vám vyskladáme na rozmer, ktorý si vyžaduje Váš priestor.
ZADARMO VÁM VYPRACUJEME INDIVIDUÁLNU CENOVÚ PONUKU NA MIERU

Stačí ak odošlete formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Chcem individuálnu cenovú ponuku
2 265.00 €
Nakúpte nad 500.00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!

Poradíme Vám? Kontaktujte nás

na tel. čísle: 0902 774 222

Popis produktu

Sedacia súprava, ktorá obsahuje modulárne prvky, ktoré umožňujú vytvoriť 2-3 aj 4 miestnú pohovku. Modely je možné vyskladať ako samostatné sedačky, alebo rohovú súpravu. Modul s predlženým sedakom (leňoška), ktoré umožňuje pohodlné vyloženie nôh – s ďalšou možnosťou predlženia sedáku vďaka elektromotorom. Rohový modul obsahuje terminál: relaxačná funkcia, ktorá umožní nezávisle zdvihnúť len opierku hlavy a samostatne vysunúť nohy. Sedačka je elektrický ovládaná a napájaná dvomi nezávislými motormi. USB port v ovládacom paneli, možnosť HOME pre automatické sklopenie opierok nôh a opierky hlavy do základnej polohy. Bar/úložný priestor s nastaviteľnou otočnou hornou časťou (farba americký orech), prídavné vybavenie: chladnička s indukčnou nabíjačkou, lampa, panel so zásuvkou, USB port.

Nohy: kovové čierne, kovové strieborné, lesklé, kovové matné, púdrovo striekané: čierne, biele, sivé, zlaté, svetlosivé, hnedé 

Recenzie

0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Odporúčané produkty

Doprava zdarma TOP
KLER - Charleston v koži
>
3 582.00 €
Doprava zdarma TOP
KLER - Can Can v koži
>
2 928.00 €
TOP
KLER - Sonore v látke
>
2 265.00 €
Doprava zdarma TOP
KLER - Figaro Uno s leňoškou v koži
>
3 093.00 €
banner
Ivana
Predajca sedačiek
0902 774 222
[email protected]
Vyžiadať individuálnu ponuku