Vaše otázky

Montáž sedacej súpravy je úplne nenáročná. Jednotlivé diely sedacej súpravy sa navzájom spájajú jednoduchými kovovými úchytmi, ktoré sú namontované na každej vnútornej, alebo spodnej časti sedačky. Diely sa spoja postupným nasunutím jednotlivých častí, čím vznikne pevná sedacia súprava. Manipulácia so sedačkou sa tak vďaka kvalitnému a nenáročnému systému stáva pre zákazníka úplne jednoduchá. Každá časť sedačky k sebe dokonale priľne a dizajnovo získava jednotný – pevný celok.
Pre efektívne využitie priestoru v ktorom sa sedacia súprava nachádza, je do konštrukcie zabudovaný rozkladací mechanizmus, ktorý je ideálnym riešením pre príležitostné spanie. Jednoduchým pohybom za pár sekúnd vytvoríte pohodlné lôžko, ktoré sa líši v závislosti od dizajnu a veľkosti sedačky. Vyťahovaciu časť uchopíte v strede – alebo vpravo a vľavo súbežne a obslúžite vysunutím do priestoru. Do rohových sedacích súprav, spojených s otomanom, alebo s relaxačnými funkciami je zakomponovaný mechanizmus spania vo výške sedacej časti obrázok č. 1 (vyklopíte mechanizmus na spanie). Pre mohutnejšie konštrukcie s plnou spodnou časťou sedačky v rohovom prevedení , alebo jednotlivých častiach 3, 2, alebo kresla je ideálnym riešením znížené pevné lôžko č. 2 (preklopíte sedací matrac). Zabudovaný rozkladací mechanizmus je symbiózou pohodlia, stability a trvácnosti.
Ak si vyberiete sedaciu súpravu s praktickým úložným priestorom, manipulácia je veľmi jednoduchá, pretože pružiny zabudované vo vnútornej časti sedačky vykonávajú celý pohyb praktický samy. Môžete ho používať vyklopením časti pohovky na ktorej sa sedí, napr. pri otomane, sedačkách s atypicky členitými podrúčkami (obrázok č. 3, 4) . Ďalším spôsobom otvárania je vysúvanie úložného priestoru – zásuvkou (obrázok č. 5). Objem úložného priestoru je podmienený veľkosťou a typom sedačky.
Pohodlné relaxačné kreslá a sedacie súpravy s opisovanou funkciou na vyloženie nôh, majú priamo pod sedacou časťou zabudovaný výklopný mechanizmus. Jednoduchým potiahnutím vysuniete čalúnenú relaxačnú funkciu (obrázok č. 6) a vyklopíte (obrázok č. 7). Relaxačná funkcia vám natrvalo nezaplní priestor, ako klasický taburet, nenarúša líniu sedačky a jej používanie je maximálne komfortné.
Pokiaľ sa rozhodnete pre sedaciu súpravu s relaxačnou rohovou časťou – zakúpite si maximálne komfortnú sedačku určenú aj pre najnáročnejších klientov. Rohový element sedacej súpravy sa mechanickým zatlačením v hornej časti sedačky sklopí, a vy môžete v ležiacej polohe relaxovať. Vnútorná časť rohového elementu je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie, ktorá zaručuje dlhodobé používanie, pri každodennej manipulácii.

Kontaktný formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa