O nás

Spoločnosť KYKYN s.r.o.

vznikla s úmyslom vo svete obchodu ponúknuť svojím klientom kvalitu, komfort a eleganciu.

Charakteristikou našej činnosti je predaj kožených sedacích súprav zo 100% kože , od renomovaných medzinárodných firiem ako je producent nábytku IMS Group a spoločnosť PYKA. Tieto firmy vyrábajú produkty, ktoré sa prezentujú najvyššou kvalitou, exkluzivitou a dlhoročným uznaním doterajších klientov.

Cieľom našej spoločnosti je splniť požiadavky najnáročnejších klientov, ktorým prinášame najmodernejšie trendy kožených sedačiek s jedinečným tvarom, s kompozíciou nerezu a funkciami maximálneho pohodlia. Taktiež s myšlienkou o priaznivcoch rustykalného štýlu ponúkame bohatý výber z kombinácie elementov kože a masívneho dubového dreva s jedinečným a umeleckým spracovaním a zameraním sa aj na ten najmenší detail. Ponúkané modely sú vyrobené s úmyslom zabezpečenia najvyššieho pohodlia, s funkciou na spanie, s úložným priestorom, zásuvkami a najmodernejšími relaxačnými funkciami.

Na našej predajni si môžete vybrať zo širokej škály  farieb kože, ktorá pochádza z Brazílie a spĺňa najvyššie normy kvality, ale tiež z ponúkaných odtieňov dreva s možnosťou vyrobenia sedačky podľa želania klienta, ktorej vzhľad by dokonale ladil s Vaším interiérom.

Ak hľadáte jedinečné kožené a drevené doplnky , krásne obrazy a iné maličkosti pre skrášlenie vášho domova, radi Vás privítame v predajných priestoroch firmy KYKYN s.r.o v Bardejove a v Spišskej Novej Vsi

Výhody nákupu u nás:

od 01.mája 1884 výroba masívneho nábytku a sedačiek
100 % hovädzia koža, sedačky sú celočalúnené
najširší výber najkvalitnejších teflonových umývateľných látok
záručný servis a pozaručný servis ponúkame aj po uplynutí zákonných 2 rokov
- vysoká variabilita vyskladania sedačky na MIERU zákaznika, 3+2+1, rohové verzie, „učkové“ verzie - mechanizmy na spanie + úložné priestory
v priebehu roka poskytujeme veľa zliav a organizujeme súťaže

Naša vízia

Naším cieľom je dlhoročne spokojní zákazník, ktorému navrhneme sedačku alebo koloniálnu posteľ podľa rozmerových, dizajnových a cenových predstáv. Ponúkame tovar, ktorý navrhujú oceňovaný európsky dizajnéri, prinášajúci každý rok nové modely s inovatívnymi prvkami. Niekoľko rokov ponúkame sedačky s elektrickým polohovaním a opierkami, USB pripojením,230V zásuvkou, ktoré inšpirovali viacerých slovenských výrobcov. Snažíme sa dodržiavať cenu, ktorá zodpovedá skutočnej kvalite výrobku. Každý výrobok je vyrobený garantovaných certifikovaných materiálov spĺňajúcich normy EU. Sme jediný dovozca koloniálnych postelí v Švédsku uznávanom výrobcovi orientálnych postelí s 6 ročnou zárukou na SR.

Naše motto

BUĎTE NÁROČNÍ,SPLNIME VAŠE POŽIADAVKY.
NOVINKY A AKCIE

ZADAJTE SVOJ EMAIL A NEZMEŠKAJTE ŽIADNU Z NAŠICH SUPER AKCIÍ A NOVINIEK